Gunfleet

Gunfleet cover image
Brak ocen
StrzelankiSymulatory3d
Oficjalna Strona

Gunfleet to sieciowa strzelanka, symulator łodzi podwodnych i okrętów, które brały udział w bitwach podczas I i II Wojny Światowej.

Gra wychodzi ze stajni początkującego, rosyjskiego studia, które w swoim portfolio ma jedynie niedokończoną, prostą grę dla dzieci na urządzenia mobilne, więc nie należy spodziewać się po tym tytule cudów. 

Rozgrywka jest dynamiczna i przepełniona akcją co dodatkowo uatrakcyjnia paleta ponad czterdzieści rodzajów okrętów do wyboru. Każdy z nich zachowuje się inaczej, dysponuje innym uzbrojeniem i posiada inne statystyki. Podczas walki możemy korzystać z dopalacza, aby okręt, którym kierujemy sunął jeszcze szybciej. Pozostałe systemy są zapożyczone z innych gier tego typu, jak World of Warships - każdy z okrętów ma swój "pasek życia", który należy sprowadzić do zerowego poziomu, aby wyeliminować dany okręt z rozgrywki.

Mimo, iż gra jest reklamowana jako "online massive multiplayer" to nie należy się spodziewać kilkudziesięcioosobowych bitew w otwartym świecie. Bitwy są drużynowe (6vs6) i rzecz jasna arenowe, jednak istnieje tutaj też globalny czat, a być może w przyszłości zostaną dodane także inne funkcje.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube