Heavy Metal Machines

Heavy Metal Machines cover image
3.00 / 5
Głosów:2
StrzelankiZręcznościoweWyścigowePost-apo3d
Oficjalna Strona

Heavy Metal Machines to zręcznościowa gra akcji, w której wcielamy się w kierowców śmiercionośnych maszyn w postapokaliptycznym świecie.

Na pierwszy rzut oka Heavy Metal Machines to najnowsza wersja Micro Machines, dawnego hitu na Pegasusa. Nic bardziej mylnego. W tej grze rozgrywka nie polega na wyścigach samych w sobie. Nie ścigamy się też na stołach bilardowych, biurkach i innych tego typu torach.

Fabuła gry oraz jej klimat nawiązują do apokalipsy. Koniec świata nastąpił, przetrwały jedynie tytułowe Heavy Metal Machines oraz ich groteskowi kierowcy.

Rozgrywka polega na drużynowych starciach w trybie 4vs4. Drużyny w pewnym sensie ścigają się o to, komu uda się zdobyć i dostarczyć bombę w wyznaczone miejsce. Nie ma tu jednak wyznaczonej trasy, mety, okrążeń, a jest jasno okreslony cel. Aby go osiągnąć zawodnicy korzystają ze śmiercionośnych umiejętności i arsenału swoich pojazdów, aby niszczyć nieprzyjaciół, którzy staja im na drodze.

Dużo emocjonującej akcji, świetna grafika i dodatkowe możliwości personalizacji aut - te cechy sprawiły, że Heavy Metal Machines ma bardzo pozytywne oceny na Steamie i wielu fanów.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube