Hellion

Hellion cover image
Brak ocen
ZręcznościoweSurvivalSymulatorySci-fi3d
Oficjalna Strona

Hellion prezentuje innowacyjne podejście do tematyki sieciowych survivali, bowiem akcja w tej grze toczy się kosmicznych realiach.

Hellion jest połączeniem kosmicznego symulatora z survivalem, co oznacza, że będziemy musieli walczyć głównie z promieniowaniem, ciśnieniem oraz innymi graczami, a całość została przedstawiona bardzo realistycznie.

Każdy z graczy może posiadać własny statek kosmiczny lub dołączyć do jednej z załóg. Statek nie jest tylko środkiem transportu, ale przede wszystkim potężną i zaawansowaną maszyną, która wymaga regularnych przeglądów i napraw, za które odpowiedzialni są gracze. Zorganizowane grupy mają w tym aspekcie przewagę, ponieważ odpowiednie rozłożenie obowiązków może w znaczym stopniu zwiększyć efektywność danego statku. Ważną kwestią są surowce, które można pozyskiwać z przelatujących asteroid.

Oprawa graficzna i dźwiękowa stoi na bardzo wysokim poziomie, zadbano o szczegóły.

Warto też wspomnieć o nietuzinkowej fabule gry, która mówi o misji kolonizacyjnej w XXIII wieku naszej ery. Wyprawa do odległego układu słonecznego zakończyła się dla pionierów gorzkim rozczarowaniem, ponieważ zamiast upragnionego raju zastali bezkresne pustkowia, opuszczone stacje kosmiczne i porzucone krążowniki.


Dodany przez Duch około 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube