Hero Siege

Hero Siege cover image
5.00 / 5
Głosów:1
RPGHack and SlashFantasy2d
Oficjalna Strona

Hero Siege można w skrócie i bardzo ogólnikowo nazwać platformowym H&S-em.

Rozgrywka została zaprojektowana tak, aby zarówno samotni gracze, jak i ci, którzy preferują rozgrywkę ze znajomymi lokalnie lub online, mogli cieszyć się pełną kampanią oraz wszystkimi możliwościami gry. Korzystając z sieci wspólnie bawić się może maksymalnie czterech graczy.

Hero Siege zachwyca przede wszystkim świetną, klimatyczną grafiką, która została wykonana zgodnie z techniką PixelArt. Oprawa dźwiękowa również dodaje nastrojowi uroku.

Fabuła w skrócie toczy się wokół końca świata, przewidywanego w "Starożytnej Księdze Objawień", który ma być związany z przybyciem szatana w cielesnej postaci. Co za tym idzie wszędzie pojawiają się hordy krwiożerczych potworów, lecz na ich drodze stają gracze. Do wyboru mamy kilka zupełnie różnych postaci, które możemy rozwijać wedle upodobania oraz uzbrajać w wybrany ekwipunek. 

Sama rozgrywka jest ogólnie bardzo dynamiczna i skupia się głównie na odpieraniu kolejnych fal potworów. Po odwiedzinach w mieście możemy wzbogacić się o misje, które przyspieszą rozwój naszych postaci.

Podczas każdej sesji większość lokacji, stworów czy nawet bossów jest generowana losowo, co sprawia, że każda rozgrywka jest inna.


Dodany przez Duch około 7 lat temu


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube