Heroes of Warland

Heroes of Warland cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiFantasy3dHero shooter
Oficjalna Strona

Heroes of Warland to mobilna strzelanka PvP, która śmiało może konkurować z większością komputerowych shooterów. Gra wymaga celności i trafnego doboru bohaterów, z których każdy dysponuje unikalnymi zdolnościami.


Warstwa Fabularna

W grze przedstawiono barwny, alternatywny świat w okresie przypominającym pierwszą połowę XX wieku. Każdy z dostępnych bohaterów posiada własne zaplecze fabularne, unikatowe umiejętności i oręż. Jako, że rozgrywka skupia się na rywalizacji, fabuła nie stanowi jednak ważnego aspektu.

Rozgrywka

Nie sposób nie zauważyć podobieństw do Overwatch, Paladins i innych TOP-owych przedstawicieli gatunku. Rozgrywka polega na drużynowych potyczkach w czasie rzeczywistym pomiędzy dwiema drużynami graczy. Każdy z graczy wybiera przed meczem swojego bohatera, a podczas właściwej gry, obserwując akcję w widoku pierwszoosobowym, dąży do eliminowania przeciwników dzięki precyzji strzałów i wyczuciu czasu w używaniu umiejętności. Każda z dostępnych postaci dysponuje wyjątkowymi zdolnościami, które dodatkowo można ulepszać.

Twórcy Heroes of Warland poszli krok dalej niż ich poprzednicy i zaimplementowali ciekawe systemy rozwoju postaci. Bohaterowie podczas potyczek korzystają z wzmocnień zapewnianych przez specjalne karty, którymi ulepszają broń lub umiejętności specjalne. Zdobywane pdczas walk doświadczenie służy do ulepszania tych właśnie kart.

Technikalia

Heroes of Warland jest grą przeznaczoną na urządzenia mobilne, jednak może się pochwalić wysokiej jakości grafiką i kolorową, nieco kreskówkową stylistyką przypominającą Fortnite. W jednym meczu może brać udział maksymalnie ośmiu zawodników.

Za produkcję odpowiada studio Nitro Games Oyj.


Dodany przez Duch prawie 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube