Hounds: The Last Hope

Hounds: The Last Hope cover image
3.50 / 5
Głosów:26
StrzelankiZręcznościowePrzygodowe
Oficjalna Strona

Hounds: The Last Hope to bezpłatny shooter MMO wydany przez firmę Netmarble. Każdy gracz wciela się w komandosa przyszłości, który został przeszkolony do obrony ludzkości przed obcymi, którzy postanowili najechać ziemię i zainfekować zamieszkujących ją ludzi wirusem. Głowna akcja, jakto w strzelankach, polega na walkach PvP, ale został także przewidziany tryb kooperacyjny PvE. 

Do wyboru są cztery klasy postaci:

Assault - postać posiadająca tarcze, może nią osłaniać przed ogniem nieprzyjaciela zarówno siebie jak i swoich sojuszników.

Specialist - ofensywny charakter, ma zdolności pirotechniczne 

Tech -  ma możliwość wyrzucania amunicji oraz efektownego rozwalania wrogów z granatnika 

Support - umiejętność posługiwania się bronią snajperską 

Oprócz powyższych klas bardzo duży wpływ na rozgrywkę mają ulepszenia broni, a te można dokonywać na każdym elemencie uzbrojenia. Dobór odpowiednich modyfikacji może mieć kluczowy wpływ na strategię prowadzenia pojedynków. 

W Hounds jest kilka różnych trybów rozgrywki, w tym te najbardziej standardowe jak Deathmatch, Point Capture i podkładanie bomby. Sceneria mapek jest bardzo zróżnicowana, a grafika cieszy oko. W ramach walk PvE gracze w maksymalnie 6cio osobowych teamach mogą wypełniać różne kwestie oraz zagłębiać się w fabułę. Gra posiada system klanów dzięki czemu możliwa jest większa integracja pomiędzy graczami. 


Dodany przez admin około 9 lat temu


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube