Hunting fields of Jackals

Hunting fields of Jackals cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiSymulatory3dBattle royale
Oficjalna Strona

Hunting fields of Jackals to sieciowa gra akcji oferująca we współczesnym, militarnym klimacie z wykorzystaniem w rozgrywce wojskowych pojazdów.


Warstwa Fabularna

Wszystkie elementy występujące w grze zostały zainspirowane na podstawie rzeczywistych, współczesnych modeli broni, pojazdów, gadżetów, ubrań itp. Gracze wcielają się w najemników dających upustów swoim morderczym instynktom w bliżej nieokreślonym miejscu i czasie. Zabawa skupia się na nieprzerwanej akcji, a fabuła stanowi raczej niewyraźny cień niż solidne zaplecze.

Rozgrywka

Hunting fields of Jackals ma do zaoferowania niemal klasyczną dla sieciowych strzelanek rozgrywkę. Niemal, ponieważ w tej grze główne role pełnią nie odgrywani przez graczy żołnierze, ale wykorzystywane przez nich pojazdy. Niezależnie od wybranego trybu każda potyczka opiera się na ściganiu lub walce za pomocą wojskowych maszyn. Tytułowe szakale nie powinny nigdy pozostawać w miejscu, więc oprócz precyzyjnego celowania przydadzą się też i inne umiejętności.

W przypadku trybów drużynowych wzrasta znaczenie poszczególnych maszyn. Każda z nich może specjalizować się w czymś innym, dzięki czemu na polu bitwy mogą się uzupełniać.

Technikalia

Gra oferuje realistyczną, trójwymiarową grafikę. Powstała dzięki staraniom studia squatnine .


Dodany przez Duch około 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube