Hurtworld

Hurtworld cover image
4.00 / 5
Głosów:1
ZręcznościoweSurvivalSandboxPost-apo3d
Oficjalna Strona

Hutworld to survival, który został zrealizowany w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Gra zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu.

Poza nieco kreskówką grafiką Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Poziom trudności gry dopasowuje się do działań graczy. Ci mniej odważni, którzy będą się trzymać swojej jaskini czy ogniska nie powinni się obawiać większych niebezpieczeństw (poza innymi graczami), natomiast ci bardziej ambitni mają szansę na zdobycie cennych surowców, broni czy nawet pojazdów, ale będą musieli zaryzykować własnym życiem i wystawić się na poważniejsze zagrożenia.

Wytwarzanie ekwipunku, narzędzi, broni oraz maszyn, budowanie rozmaitych struktur, naprawa znalezionego sprzętu (np. quada), uprawianie roślin, polowanie na zwierzynę - to tylko część możliwości, które ten tytuł oferuje już od samego początku. Poza tym mamy tutaj rozmaite biomy, rózniące się od siebie fauną, florą i klimatem, dynamiczny system dnia i nocy, rozsiane po swiecie ruiny z losowo generowanym łupem i wiele innych.

Największym smaczkiem jest zręcznościowy i bardzo intuicyjny system walki oraz system rozmaitych zależności, których nie znajdziemy w żadnej innej grze. Np. podczas wędrówek przez zimowe terytoria, surowe mięso będzie wolniej się psuło, a podczas wędrówek przez pustynie - szybciej. Takich zalezności jest mnóstwo, więc mimo nieco kreskówkowej oprawy graficznej Hurtworld jest bardziej realistyczny, niż jakikolwiek inny survival na rynku.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube