Lands of Lords

Lands of Lords cover image
Brak ocen
StrategiczneSymulatorySandbox2d
Oficjalna Strona

Lands of Lords to niezwykle rozbudowana, przeglądarkowa gra strategiczna, której akcja została osadzona w realiach bliskich średniowieczu.

Na wstępie warto zaznaczyć, że mimo, iż jest to gra przeglądarkowa to naprawde można się po niej wiele spodziewać. Nie jest to zwykła strategia, w której zbieramy na potęgę surowce, rekrutujemy niezliczone ilości wojsk i rozsyłamy je po świecie niczym gołębie. Nic z tych rzeczy. 

Lands of Lords jest w zasadzie symulatorem, w którym każdy człowiek ma znaczenie. Tylko przez krótką chwilę jesteśmy traktowani jako gołota, a do tego samotna. Gdy tylko wybierzemy skrawek ziemi, który chcemy sobie przywłasz... ekhm, którym chcemy się zaopiekować,  w mig zainteresują się nami pojedynczy chłopi, którzy wspomogą nas w budowaniu pierwszego miasta nie tylko swoją pracą, ale także surowcami.

Od obranej przez nas lokalizacji zależy mnóstwo rzeczy. Chodzi nie tylko o dostęp do surowców, ale także, a może i przede wszystkim do ewentualnych szlaków handlowych, co jest ważne, ponieważ podróże w tej grze trwają.

Każdy kto lubi wymagające i rozbudowane strategie powinien przynajmniej przetestować ten tytuł.


Dodany przez Duch około 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube