Last Chaos

Last Chaos cover image
3.49 / 5
Głosów:219
RPGFantasy3d
Oficjalna Strona

Last Chaos to MMORPG, którego fabuła jest osadzona w realiach fantasy.

Możemy opowiedzieć się za jedną z dwóch stron konfliktu. Być może klasy w grze to nie jest nic nowego, ale Last Chaos ma coś więcej do zaoferowania. Gra posiada dosyć rozbudowany edytor postaci, który pozwala na stworzenie swojego unikalnego herosa.

Po za tym twórcy zaserwowali graczom takie coś jak "personal dungeon", czyli instancje w których solo możemy zdobywać doświadczenie i przydatny ekwipunek. Oprócz tego mamy do dyspozycji standardowy już system craftingu. 

Mamy aktualnie 7 klas postaci: tytan, rycerz, uzdrowicielka, czarodziejka, szelma, zaklinacz i cień. Ten ostatni jest dostępny dopiero po zdobyciu na innej postaci minimum 90 poziomu. Do dyspozycji gracza jest również 8 różnorodnych krain: Juno, Dratan, Merak, Egeha, Strayana, Mooraska, Tarian i Nairat. Do wyboru jest także wiele zwierzaków walczących typu: miś, panda, orzeł, dziobak, puma, alsvid, arvak, czy uroczy maksiu.

Warto nadmienić również o systemie uczniowskim, pozwalającym na łatwiejsze odnalezienie się dla nowych graczy, system oferuje im także przydatne przedmioty, jak choćby ulepszona broń i zbroja. Sporym plusem jest także bonus wierności, oraz kluby chaosu.

Tu byłem. Duch.


Dodany przez admin ponad 14 lat temu


163 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube