La Tale

La Tale cover image
3.23 / 5
Głosów:47
RPGZręcznościowePlatformowePrzygodowe
Oficjalna Strona

La Tale jest darmowym przedstawicielem mmorpg 2D, w którym rozgrywka odbywa się na zasadzie gry platformowej.

Jeżelili mieliście kiedykolwiek styczność z takimi produkcjami jak Maple Story czy Ghost online to na pewno szybko załapiecie,o co w tym chodzi. Tyle, jeśli chodzi o wstęp.

Nadszedł czas na stworzenie postaci. Nie ma tu ogromnego wyboru, jednak nie jesteśmy też w jakiś znaczący sposób ograniczeni. Możemy wybierać spośród kilku klas, z których każda ma do wyboru od dwóch do trzech typów broni:

  • Warrior- 2h swordspear
  • Knight- bronie obuchowe (club), 1h swords +shield
  • Wizard- staff, dagger
  • Explorer- dagger, bow, xbow

Po wyborze specjalizacji możemy przejść do pesonalizacji postaci. Wybieramy płeć, fryzurę, kolor włosów oraz wygląd oczu i ich kolor. Gdy mamy już postać to możemy w końcu ruszyć na poszukiwania przygód.

Po wciśnieciu przycisku "start" postać pojawia się na jakimś zadupiu i od razu napotyka upierdliwego npc-a, który ze wszystkich chęci próbuje nam wcisnąć samouczek. Podczas tutorialu nauczymy się podstaw gry i sterowania oraz rozgromimy armię drewnianych kukieł treningowych.

Cały gameplay opiera się biaganiu po planszy i grindowaniu. Do poszczególnych lokacji dostajemy się przy pomocy teleportów. W trakcie explorowania terenu możemy skakać, wspinać się i ześlizgiwać w dół. Dodano też po prostu craft i upgrade. w początkowej fazie gry lvl-e lecą jak krew z nosa, a many starcza na użycie skilla raz na 10 minut. Gdy uda nam się uzyskać poważniejszy lvl możemy wykupić wiekszą ilość skilli (+ tony Mana potów) i zacząć expić na poważnie.

Grafika jest ładna. coś jak Flyff w 2D, a dzwięk prezentuje się nieźle.

Dodał: przemcio92

Tu byłem. Duch.


Dodany przez admin ponad 14 lat temu


44 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube