League of Maidens

League of Maidens cover image
5.00 / 5
Głosów:1
ZręcznościoweMOBABijatykiSci-fi3d
Oficjalna Strona

Legue of Maidens to nietypowa gra MOBA, w której głównymi bohater(k)ami są seksowne, długonogie panie, obdarzone supermocami.

Rozgrywka polega na sieciowych potyczkach pięcioosobowych drużyn, których głównym celem jest zniszczenie wież, chroniących bazy drużyny przeciwnej. Wygrywają ci, którym uda się zniszczyć wszystkie wieże, łącznie z główną, która znajduje się we wnętrzu bazy danej drużyny.

Oprawa graficzna stoi na wysokim poziomie, a sama gra jest dynamiczna i żywiołowa. Całość ukazana została w trzech wymiarach z widokiem z perspektywy trzeciej osoby.

Nasze postacie mogą korzystać z rozmaitych mocy, dla przykładu mogą zasypywać wrogów gradem magicznych pocisków, latać nad polem bitwy niczym superman itp. Oprócz tego dostajemy do dyspozycji naprawdę sporo możliwości interakcji z otoczeniem, które praktycznie w całości można zniszczyć. Nasze postacie mogą też w stylu znanym z konsolowych bijatyk pomiatać wrogiem przy pomocy rozmaitych combosów, mogą stosować rozmaite chwyty (np. złapać wroga i wylecieć z nim wysoko w chmury, aby spaść na ziemię z łoskotem, gruchocząc przy tym swojego "pasażera"), prowadzić pojazdy czy też ciskać nimi we wrogów.

Twórcy gry dbają o niezbędną otoczkę, która może sprawić, że League of Maidens nie zniknie w oceanie gier F2P. W chwili, gdy piszę te słowa, wiele ludzi ciężko pracuje nad wykreowaniem marki - w drodze są książki i komiksy, które nawiązują do gry.

League of Maidens zapowiada się na naprawdę rozbudowaną i ciekawą grę (jak na sieciową arenówkę).


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube