Mabinogi

Mabinogi cover image
3.34 / 5
Głosów:58
RPGZręcznościoweAnimeFantasy3d
Oficjalna Strona
Czy nie chciałeś kiedyś grać w MMO, w którym nie musisz grać według schematu podanego przez autora? Czy chciałbyś zwiedzać świat i robić sobie "wolne od expienia" kiedy tylko chcesz? Teraz możesz to zrobić!
 
Mabinogi to gra, która powstała bez żadnego schematu. Tutaj nie jesteś wojownikiem czy magiem. Nie wybierasz też żadnej klasy, bo to Ty ją tworzysz! Możesz przykładowo zrobić postać używając miecza do walki i wspomóc się czasem kulą ognia czy błyskawicą. Mógłbyś też stworzyć łucznika, który będzie leczył i rozdawał buffy innym. To wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.
 
W Mabinogi nie spotkasz takiej walki jak w normalnych MMO. W tym świecie to Ty decydujesz, co robić podczas walki, a nie tylko oglądasz jej wynik.
 
A jeżeli bedziesz miał gorszy dzień i znów wejdziesz do świata gry tylko po to żeby się pogapić, co robią inni to nagraj swój własny kawałek i zaprezentuj go całemu miastu grając go na lutni, ukulele, flecie lub innym instrumencie.
 
Istnieje też system craftu, który jest bardzo rozbudowany. Możesz w dowolnym momencie gry stworzyć nową zbroje czy to lekką (tailoring), czy też ciężką, bądź jakiś miecz, (blacksmithing) możesz też przyrządzić obiad dla swoich znajomych (cooking) lub zrobić łabędzia z kartki papieru (handicraft) albo przygotować jakiś magiczny napój (potion making).
 
Tu byłem. Duch.

Dodany przez Galien ponad 14 lat temu


47 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube