Medivia

Medivia cover image
5.00 / 5
Głosów:1
2dRPGFantasySandbox
Oficjalna Strona

Medivia powstała w 2008 roku jako jednoosobowy projekt pod nazwą Tibianic. W tamtych czasach Medivia nie była niczym więcej niż zwykłym (bądź niezwykłym?) prywatnym serwerem Tibii. Cały początkowy rozwój był głównie skupiony na odtwarzaniu wierności Tibii 7.4, ponieważ taki był początkowy zamysł projektu. Ilość graczy była bardzo niska i rekordy graczy online nie były imponujące. 

Po kilku latach prac projekt zaczął się powoli zmieniać wraz z nadejściem pierwszych, własnych, autorskich aktualizacji. Dlatego powoli zaczęto wprowadzać nasze własne rozwiązania, między innymi zmieniać mapę gry na swoją i prowadzić grę w kierunku naszej własnej historii.

W ciągu ostatnich kilku lat zaprojektowaliśmy więcej nowych rzeczy w grze niż przez wcześniejszą dekadę od powstania projektu. Na dzisiejszy stan, tj. czerwiec 2022, gra jest w pełni autorska, posiada zaawansowany silnik graficzny (m.in. zaawansowane efekty pogodowe) wraz z jednym z najbardziej zaawansowanych silników dźwiękowych w grach 2D. Przez kilka ostatnich lat stworzyliśmy treść i zyskaliśmy wiedzę w zakresach, w których sama Tibia dopiero zaczyna raczkować. 

Ostatnio do gry dodano zaawansowane efekty graficzne oraz cały content skierowany do wysokopoziomowych graczy. 

Medivia jest dostępna w trzech wersjach językowych: 

  • polski
  • portugalski
  • hiszpański

24 czerwca 2022 r. startuje nowy serwer działający na przyśpieszonych zasadach. 


Dodany przez guru prawie 2 lata temu


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube