Mirage: Arcane Warfare

Mirage: Arcane Warfare cover image
Brak ocen
ZręcznościoweFantasy3d
Oficjalna Strona

Mirage: Arcane Warfare to pierwszoosobowa, sieciowa gra akcji, w której walczymy korzystając z broni białej i magii.

Ten produkt wyszedł z tej samej stajni co Chivalry: Medieval Warfare. Nie sposób ukryć tego, że mechanika rozgrywki jest bardzo podobna, również gramy w trybie pierwszoosobowym, a o skuteczności w walce stanowi zręczność graczy.

Fabuła tej gry krąży wokół ideologii dwóch ugrupowań żyjących w fantastycznym świecie, który aż kipi od zapożyczeń z kultury perskiej i arabskiej. Dwie grupy różnią się poglądami co do jednej, bardzo istotnej kwestii: magii, jej natury oraz tego, w jaki sposób powinna być wykorzystywana. Jedna z tych dwóch grup wykorzystuje magiczną energię  celu usprawnienia i rozwoju przemysłu, jednocześnie przestrzegając, że nadużywanie tej mocy może mieć destrukcyjny wpływ na ciała i umysły ludzi. Druga frakcja to grupa mieszkających na pustyni nomadów, którzy uparcie wierzą w to, że magia nie powinna być wykorzystywana do tak błahych celów, jak przemysł, ponieważ ma wymiar i charakter duchowy.

Ten kłopotliwy konflikt ma swoje odzwierciedlenie podczas arenowych potyczek, w których biorą udziała gracze. Do ich dyspozycji oddano kilka klas postaci, z unikatowymi zestawami umiejętności.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube