MlekoChoco

MlekoChoco cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiZręcznościoweSci-fi3dBattle royaleHero shooter
Oficjalna Strona

MlekoChoco to humorystyczna strzelanka wydana na urządzenia mobilne, w której gracze walczą o każdą kroplę mleka.


Warstwa Fabularna

Kierowanym przez graczy postaciom przyszło żyć w świecie podobnym do naszego, z tą różniącą, że w tajemniczych okolicznościach z planety zniknęli ludzie. Pojawiły się za to dziwne, humanoidalne istoty, których ciała są złożone z mleka. Gracz wciela się w jednego z takich stworków.

Rozgrywka

MlekoChoco pod względem zasad jest niemal klasyczną trzecioosobową strzelanką. Najważniejsze są zręczność i precyzja, a także zmysł taktyczny podczas rozgrywek drużynowych. Twórcy tej produkcji oddali do dyspozycji użytkowników mnóstwo rywalizacyjnych trybów zabawy, w tym znany i lubiany battle royale. W tym trybie każdy z graczy ma za zadanie wyeliminować wszystkich pozostałych i pozostać ostatnim żywym zawodnikiem.

W grze dostępna jest cała plejada grywalnych bohaterów. Na pierwszy rzut oka wszyscy sa niemal identyczni, jednak w rzeczywistości różnią się od siebie wyglądem, ekwipunkiem oraz umiejętnościami. Gracze mogą awansować swoje postacie na wyższe poziomy dzięki zdobywanemu podczas walk doświadczeniu.

Technikalia

MlekoChoco wyróżnia się humorystycznym klimatem i specyficznym stylem trójwymiarowej grafiki. W jednym meczu może brać udział maksymalnie 100 graczy jednocześnie.

Za ten niezależny projekt odpowiada GameParadiso.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube