Monster Legends

Monster Legends cover image
Brak ocen
RPGEkonomiczneFantasy2dTurowe
Oficjalna Strona

Monster Legends to gra inspirowana opowieścią o pokemonach, jednak nie spotkamy w niej pokracznych imitacji Pikachu czy map wyjętych z Game Boya.

Monster Legends to przedstawicielka serii gier, stworzonych przez Social Point. Łączy je unikatowa cecha - prócz kolekcjonowania potworów, możemy je ze sobą mieszać, aby dać początek zupełnie nowym gatunkom. Kolejną istotną cechą wspólną serii jest konieczność rozbudowy własnej wyspy.

Każdy z potworów ma swoje własne statystyki, umiejętności oraz żywioły, które określają jego słabe i mocne strony. Każdy gracz wybiera spośród swoich bestii trzy, które mogą brac udział w walkach. Dla każdej z nich musi też przypisac cztery konkretne umiejętności. Walka odbywa się turowo i jest mocno taktyczna - określone typy ataków działają bardziej lub mniej skutecznie w zależności od żywiołów celu.

Rozbudowa wyspy jest bardzo istotna. Każdy z budynków ma określoną funkcję. Inny budynek działa jak inkubator dla jaj, z których wykluwają się potwory, inny służy jako miejsce schadzek, w którym swój początek biorą nowe gatunki, a inny jest farmą, z której pozyskujemy żywność. Karmiąc potwory zapewniamy im wzrost poziomów doświadczenia. Co kilka poziomów ewoluują, zmieniając oprócz swych statystyk także i swój wygląd.

Dla przykładu: etapy ewolucji potwora z gatunku MMOnster:

Nie zabrakło tego, co tygryski lubią najbardziej, czyli PvP. Mamy tutaj nie tylko areny i rankingi, ale także sojusze i potyczki drużynowe.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube