MU Online

MU Online cover image
3.53 / 5
Głosów:236
RPGHack and SlashFantasy3d
Oficjalna Strona

MU Online twórców Webzen Inc. jest prekursorem gier typu MMOcRPG w założeniach podobną do serii Diablo pomimo wieku ciągle utrzymuje swoją wysoką grywalność.

W grze wcielamy się w bohatera którego celem jest likwidowanie setek agresywnych różnorodnych hord przeciwników przez co zdobywamy chwałę i szacunek. Do tego celu mamy możliwość wyboru klasy, których jest kilka (Ciemny Rycerz, Wróżka, Mroczny Czarodziej i Magiczny Gladiator). Jednakże szansa na spotkanie takiego samego bohatera jest znikoma a to z powodu występowania blisko stu tysięcy kombinacji uzbrojenia, opancerzenia i innych przedmiotów.

Świat gry jest ogromny i zróżnicowany, wirtualne środowisko podzielono na szereg stref klimatycznych, różniących się np. roślinnością i warunkami pogodowymi. Rzeczone uniwersum wykreowano w oparciu o teorię spopularyzowaną przez Jamesa Churchwarda, która głosi iż w czasach prehistorycznych istniał kontynent o nazwie Mu pochłonięty przez wody Oceanu Spokojnego wraz z rozwiniętą cywilizacją.

Tytuł pomimo swoich lat ciągle cieszy oko i pozwala na miłą grę. Nie ma wielkich wymagań, zawsze działa płynnie i bez problemowo.

+ Klasyczny MMORPG
+ Grywalność
+ Prostota
+ Niskie wymagania

- Questy
- Grafika


Dodany przez admin ponad 14 lat temu


114 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube