Nanobotic

Nanobotic cover image
Brak ocen
StrzelankiMOBASandboxSci-fiPost-apo3d
Oficjalna Strona

Nanobotic stanowi ciekawe połączenie mechaniki walki pierwszoosobowych strzelanek ze strategicznym zacięciem typowym dla gier MOBA.


Warstwa Fabularna

W bardzo odległej przyszłości ludzkość utraciła władzę nad własną planetą na rzecz skonstruowanych przez siebie nanobotów. Tytułowe mikrospijne maszyny kierowane sztuczną inteligencją wkrótce doprowadziły do zniszczenia Ziemi w wyniku przeprowadzanych przez siebie eksperymentów. Był to zaledwie początek dzieła armii samoreplikujących się, połączonych zbiorową świadomością robotów. Wkrótce prawdziwe życie przestało istnieć w całym wszechświecie...

Pozostawione same ze sobą na wieki maszyny zaczęły się dzielić i występować przeciwko sobie nawzajem. Nie mając żadnego innego celu, rozpoczęły niekończącą się wojnę. Nanoboty potrafią dowolnie kształtować materię. Korzystając z tej umiejętności, poróżnione frakcje manifestowały się jako gigantyczne roboty rzucające wyzwania innym na ciągle zmieniających się polach bitew.

Zbuntowana mniejszość nanobotów zdołała wysłać wiadomość w przeszłość, do ludzi, których obecnie już nie ma. Nawiązano także połączenie umożliwiające ludziom w przeszłości kontrolowanie robotów z przyszłości za pomocą gry komputerowej. Gracz wciela się w jedną z takich właśnie osób.

Rozgrywka

Rozgrywka w Nanobotic jest połączeniem zasad klasycznych strzelanek oraz gier MOBA. Mechanika sterowania postacią i walki i sprowadza się do celnego strzelania, ale także korzystania z pomocy nanobotów, dzięki którym można materializować wiele przydatnych przedmiotów. Może to być zarówno broń, jak i robotyczni sojusznicy, którzy wspierają gracza w trakcie zabawy bardziej bezpośrednio. Broń można złożyć z samodzielnie wykonanych elementów, które w sumie dają kilkaset różnych możliwości. Crafting odbywa się w locie i nie wymaga długotrwałej dłubaniny. Gra jest dynamiczna i intensywna, pomimo tego elementu.

Głównym celem każdego meczu jest zniszczenie głównego budynku drużyny przeciwnej. W podstawowym trybie gracze występują w barwach dwóch pięcioosobowych drużyn.

Technikalia

Gra powstaje z założeniem maksymalnej różnorodności zarówno map, broni, postaci, jak i dźwięków, które w tym przypadku sa proceduralnie generowane. Oznacza to, że nawet dźwięki kroków brzmią inaczej praktycznie za każdym razem. Nanobotic może się pochwalić także zaawansowanymi mechanikami rozgrywki oraz wysokiej jakości trójwymiarową grafiką.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube