Navy Field

Navy Field cover image
3.17 / 5
Głosów:23
StrategiczneSymulatory2d
Oficjalna Strona

Navy Field jest symulatorem walk morskich, w którym mamy do dyspozycji wszelkiego rodzaju okręty bojowe z okresu I i II Wojny Światowej.

Na starcie otrzymujemy własny statek, załogę, kredyty i pointy. Kredyty w odpowiedniej ilości zdobywane są za wygraną lub przegraną bitwę. Ciężko zdobyte kredyty możemy przeznaczyć na nowe statki czy rekrutacje załogi.

Jeżeli chodzi o jednostki i ich rodzaje mamy podział na cztery narodowości:

  • Niemcy: Atutem tej narodowości są: zasięg rażenia, oraz dobre silniki posiadają również dobre samoloty torpedujące.
  • Brytyjczycy: Najlepszy pancerz i siła rażenia w grze, jeżeli interesują was pancerniki to ta nacja jest najlepsza.
  • Japończycy: Świetne lotnictwo jak i bardzo durzy wybór lotniskowców, mają również dobre łodzie podwodne. Można się również pokusić na rozwijanie linii pancerników gdyż niektóre mieszczą nawet 6 dział.
  • Amerykanie: Bardzo elastyczna narodowość będą się dobrze spisywać w każdej roli. Ta narodowość ma stosunkowo dobre przeładowanie dział.

Każda z nacji ma kilka możliwości rozwijania się. Na początku pływamy:

  • Niszczycielami (Małe zwinne okręty, potrafią odnajdywać łodzie podwodne).
  • Lekkimi krążownikami (Lekkie jednostki wyposażone w działa lekkiego, średniego kalibru, spisują się jako artyleria przeciwlotnicza).
  • Ciężkimi krążownikami (średnia lub ciężka artyleria skuteczne przeciwko wyżej wymienionym).
  • Pancernikami (Ciężkie duże okręty świetnie opancerzone o bardzo dużej sile rażenia, najtrudniejsze do zatopienia to one w największym stopniu decydują o losie bitwy. Zagrozić im mogą lotniskowce lub inne pancerniki).
  • Łodziami podwodnymi (Cichy zabójca, ma durzą siłę rażenia, i nie wymaga dużej ilości załogi, nie trzeba mieć też dużego, lvl aby nimi pływać).
  • Lotniskowcami  (Posiadają przyzwoity atak, mogą zwalczać wrogie samoloty, oraz bombardować lub torpedować inne statki, wybierając tę linię musimy pamiętać o szkoleniu pilotów).

W grze dostępnych jest kilka trybów walk, najpopularniejsze z nich to Blitzkrieg (na tych bitwach grają młodzi gracze, po osiągnięciu 60 lvl-a nie możemy wejść do tych pokoi) i Greath Battle (tutaj jaki i na Greath Batle II mogą wchodzić wszyscy gracze). Do bitwy przystępuje najczęściej około 40 graczy czyli 40 statków + ewentualna eskorta. Zasadny są proste, trzeba zniszczyć wroga (wyjątek :Greath Battle II, tutaj trzeba zatopić okręt flagowy wrogiej drużyny, po jego zatopieniu drużyna musi przez 5 min bronić swojego okrętu flagowego).

Maksymalny poziom do osiągnięcia w grze to 120 lvl.

Tu byłem. Duch.


Dodany przez Azargo ponad 12 lat temu


18 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube