Need For Speed World

Need For Speed World cover image
3.63 / 5
Głosów:155
ZręcznościoweWyścigoweSymulatory3d
Oficjalna Strona

Need for Speed World Online to sieciowa wersja znanej serii wyścigów NFS. Grę stworzyły współpracujące ze sobą studia Black Box i  EA Singapore.

Gra jak jej klasyczne odpowiedniki stawia na zręcznościowy system jazdy, gracz wciela się w kierowcę ścigającego się w obrębie jednego dużego miasta podzielonego na kilkanaście mniejszych, różnych wielkości dzielnic. Każda ma swój motyw przewodni, inne rodzaje zawodów oraz atrakcji. Jeśli chodzi o to ostatnie to każdy gracz do wyboru ma sprinty, wyścig z okrążeniami jako te bardziej znane i kilka oryginalnych typów rozgrywki.

Celem gracza jest pokonanie wszystkich przeciwników i dotarcie na sam szczyt rankingu, co nie należy do łatwych zadań. Wygrywając wyścigi dostajemy punkty reputacji i pieniądze. Punkty pozwalają nam na rozwój kierowcy i jego specjalnych umiejętności a samą gotówkę wydajemy na nowe samochody, ulepszenia i kosmetykę.

Tytuł kładzie spory nacisk na interakcje społeczne, więc gracze przemierzający wirtualne miasto Need For Speed World Online mogą rozmawiać ze sobą, pojedynkować się i wspólnie brać udział w wyścigach i chwalić się swoimi nowymi samochodami. Pomimo, że miasto jest rozbudowane to jego rola jest minimalna gdyż nie musimy jej przemierzać bo wszystkie opcje aktywujemy z poziomu mapy.

Gra jest w pełni darmowa od jakiegoś czasu ale opiera się ona na rozbudowanym systemie mikrotransakcji, który nie jest zbilansowany. Za pieniądze możemy kupić dosłownie wszystko, co sprawia, że walka bywa często nie równa.

Tytuł jest dobrym pomysłem dla graczy chcących trochę się pościgać, ale dla weteranów gatunku gra może okazać się po prostu słaba.

  • + Grywalność
  • - Bugi
  • - System mikropłatności

Dodany przez Sedlow prawie 14 lat temu


94 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube