Pirates of the Caribbean: Tides of War

Pirates of the Caribbean: Tides of War cover image
Brak ocen
RPGStrategiczneFantasy2d
Oficjalna Strona

Pirates of the Caribbean: Tides of War to kolejna, z niewielu gier, które są oparte na disneyowskiej licencji do marki "Piratów z Karibów".

Ten tytuł to strategia czasu rzeczywistego, w której głównym celem graczy jest oczywiście dominacja na  morzu oraz na lądzie. Gracze mogą rozbudowywać swoje porty, zajmować kolejne czy po prostu łupić i plądrować przybrzeżne miasteczka i zagubione okręty. Gracze będą musieli w dużej mierze skupić się na aspekcie ekonomicznym - podstawą rozbudowy portów będą surowce, takie jak drewno, ale także żywność, bez której nasze porty szybko opustoszeją.

Najciekawszym smaczkiem mają być jednak spotkania z legendarnym, ikonicznymi postaciami, do których doprowadzi nas dopracowana ścieżka fabularna. Dokładnie, niczym w grze MMORPG gracze będą mogli wyprawiać się, by osiągną cele określone w konkretnych zadaniach.

Oprócz możliwosci kierowania całą flotą pirackich okrętów, możemy jednoczyć się/zawierać sojusze z innymi graczami, by zaprowadzić absolutny terror w swojej okolicy.


Dodany przez Duch około 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube