Pokemon Duel

Pokemon Duel cover image
Brak ocen
KarciankiTaktyczneAnimeSci-fi3d
Oficjalna Strona

Pokemon Duel to sieciowa gra, osadzona w universum Pokemonów, która łączy w sobie elementy gier planszowych (konkretnie chińczyka), karcianek oraz gier taktycznych.

Ten tytuł umożliwia graczom kolekcjonowanie stworków w stylu, jaki znamy z tradycyjnych TCG - kupujemy kolejne pakiety, w których znajdują się odpowiednie pionki, które w tym wypadku są odpowiednikami klasycznych kart. Ze swojej kolekcji wybieramy sześć pokemonów, które będą nas reprezentować na polu walki.

Każdy z pionków ma określone statystyki, które wpływają odpowiednio na umiejętności bitewne i zasięg ruchu. Postacie odwzorowane przy pomocy pionków można ulepszać - poddawać fuzji - aby zwiększyć ich statystyki. Przed bitwą możemy też ustalić jakich ataków ma używać dany pokemon.

Potyczki polegają na starciach, podczas których każdy z graczy musi poprowadzić przynajmniej jednego ze swoich reprezentantów do odpowiedniego punktu na planszy. Przeciwnik oczywiście będzie mu w tym przeszkadzał i jednocześnie próbował dotrzeć do własnego celu. Gdy pionki przeciwnych drużyn spotkają się na polu bitwy, rozpoczyna się walka, która rozstrzygana jest przy pomocy czegoś w rodzaju koła fortuny, które losuje zachowanie naszych wojowników.

Pokemon Duel skupia się na rozgrywce sieciowej, jednak dostępny jest także tryb treningowy dla pojedynczego gracza.


Dodany przez Duch około 6 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube