Radical Heights

Radical Heights cover image
5.00 / 5
Głosów:1
Strzelanki3dBattle royale
Oficjalna Strona

Radical Heights to trzecioosobowa strzelanka, która została zrealizowana w kolorowym klimacie lat 80. Zabawa opiera się na zmaganiach w trybie battle royale. Gra została stoworzona przez zespół odpowiedzialny za produkcję LawBreakers z 2017 roku pod czujnym okiem Cliffa Brzezińskiego, czyli człowieka odpowiedzialnego między innymi za serię Gears of War oraz Unreal Tournament.


Warstwa Fabularna

W przeciwieństwie do wielu podobnych produkcji, fabuła w tej grze przedstawia historię ludzi goniących za sławą i bogactwem, które ma zapewnić udział w brutalnym show. Uczestnicy nie są więc skazańcami czy niewolnikami walczącymi o przeżycie i wolność, ale zwyczajnymi ludźmi goniącymi amerykański sen.

Rozgrywka

Podstawą rozgrywki jest rywalizacja na śmierć i życie z pozostałymi graczami w trakcie sieciowych starć. Naszym głównym zadaniem jest wyeliminowanie pozostałych graczy lub drużyn, co jest jedyną drogą do osiągnięcia zwycięstwa.

Na początku rozgrywki lądujemy w losowych miejscach obszernej mapy. Przed rozpoczęciem właściwej walki, musimy zdobyć wyposażenie, które zostało poukrywane w różnych punktach lokacji w postaci znajdziek. Uzbroić się możemy także odbierając elementy ekwipunku pokonanym wrogom lub zakupując je za wirtualną walutę w specjalnych automatach. Taką walutę zdobywamy w trakcie potyczek i możemy ją wymieniać także na zestawy kosmetycznych przedmiotów dla naszych postaci.

Podczas gry możemy wykorzystywać różne elementy otoczenia, które bezpośrednio nawiązują do klimatu szalonych lat 80. Udostępniono możliwośc jazdy na rowerach BMX (nawet we dwie osoby na jednym rowerze), skakania na trampolinach czy ciskania we wrogów bomb z confetti.

Technikalia

W Radical Heights zadbano szczególnie o kolorowy i zakręcony klimat, co odbiło się na stylu graficznym. Grafika stoi na wysokim poziomie i jest wypełniona po brzegi szczegółowymi teksturami w mocno pastelowych kolorach. Miejsca przedstawione w grze są pełne lokali z klasycznymi automatami do gier, lunaparków, dzikich pól namiotowych i muzyki disco.


Dodany przez Duch prawie 6 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube