Ragnarok Online

Ragnarok Online cover image
3.39 / 5
Głosów:36
RPGAnimeFantasy2d
Oficjalna Strona

Gra łącząca mitologię nordycką, a wychodzącą z koreańskiej stajni jest czymś nietypowym. Valkirie o mangowych oczach i charakterystycznych dla tego stylu kanciastych fryzurach wydająsię niedorzeczne. Jednak firma Gravity twórca Ragnarok Online postanowiła stworzyć taką grę. Efekt okazał się dość zaskakujący.

Pierwsze co się rzuca w oczy to brak ras. Jednak mnogość klas skutecznie rekompensuje ten brak. Z początku mamy tylko jedną klasę (novica) jednak dość szybko dochodzimy do wyboru 6 klas (plus 4 klasy dodatkowe), z czego każda ma dwie drogi rozwoju. Dzięki temu uzyskujemy ponad 20 klas. Jak się jeszcze dołoży fakt, iż punktów umiejętności jest znacznie mniej niż potrzeba do wymaksowania wszystkich skilli to powstaje sytuacja, iż w zależności od naszego wyboru mamy zupełnie różne postacie mimo, żeż są przedstawicielami tej samej klasy.

Kolejnym urozmaiceniem jest system reborn, dzięki czemu gra zyskuje co najmniej drugie tyle długości.

Sama gra sprowadza się do walenia w biedne potwory, przez co dość szybko się nudzi, zwłaszcza na średnich i wyższych poziomach. Chociaż nie da się ukryć, że jeśli ktoś lubi taki rodzaj grania to może się odnaleźć w RO. Mnogość potworów i sposobów na ich uśmiercenie daje pole do popisu.

Graficznie gra oferuje nam malownicze krajobrazy z dość niechlujnie wyglądającymi domami (przypominające wycięte z kartonu). Tylko niektóre lokacje zachwycają rzeczywistą starannością o szczegóły, jednak są to raczej perełki, którymi należy się cieszyć, aniżeli coś typowego.

Dodał: Tee Key

Tu byłem. Duch.


Dodany przez admin ponad 14 lat temu


15 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube