Rappelz

Rappelz cover image
3.47 / 5
Głosów:165
RPGAnimeFantasy3d
Oficjalna Strona

Rappelz to w pełni trójwymiarowe MMORPG od gPotato, posiadające standardowe cechy innych tego typu produkcji.

Możemy stworzyć postać z pośród jednej z trzech grywalnych ras (Deva, Asura i Gai), a następnie rozpocząć właściwą rozgrywkę - czeka nas mnóstwo przygód i aktywności w fantastycznym świecie gry. Postać klasycznie rozwijamy przez zdobywanie doświadczenia i osiąganie kolejnych poziomów, dobieranie odpowiedniego ekwipunku, umiejętności itp.

Podczas walki polegamy na targetingu.

 W grze istnieje system oblężenia gildii, przez co możemy sobie pozwalić na tworzenie własnych lochów i innych tego typu budowli zamiast miast, lub zamków. W omawianej produkcji występuje także system petów, który praktycznie niczym się nie różni od znanych nam z innych gier MMO.

Omawiana gra jest głównie nastawiona na grindownaie, więc gracze nie mogą liczyć na ogromne ilości questów, które zabiją nudę. Każda z pośród trzech ras w grze ma swoje zadanie i zastępuje ona stereotypowe klasy. Jednakże, nie są to jakieś wariacje, tak więc nie mamy co liczyć na ciekawe posunięcia developerów. Poniżej krótki opis poszczególnych ras:

  • Deva - typowa rasa stworzona do grania jako DPS, bądź tank. Rasa stojąca po tzw. "dobrej stronie" barykady.
  • Gaia - neutralna, ludzka rasa, zrównoważona w statystykach ataku i obrony.
  • Asura - klasa koncentrująca się głównie na ofensywnie. Posiada niskie zdolności defensywne, za to duże statystyki do uników. Stoi po tzw. "złej stronie" barykady.

Data wydania: Polska - 2009

Tu byłem. Duch.


Dodany przez admin ponad 14 lat temu


103 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube