Rend

Rend cover image
Brak ocen
RPGZręcznościoweSurvivalFantasySci-fi3d
Oficjalna Strona

Rend to nietypowy survival, który powstaje za sprawą byłych pracowników studia Blizzard oraz Riot Games.

Jedną z unikatowych cech gry ma być umiejscowienie fabularne, które znalazło swoje miejsce w klimacie science fantasy, co oznacza tyle, że jest mixem gatunków sci-fi oraz fantasy. Znajdziemy tu także elementy steampunku oraz innych gatunków, ale nie to jest najważniejsze. Istotną kwestią jest to, że Rend ma być połączeniem survivala, w stylu Rust oraz MMORPG w stylu World of Warcraft. Gracze mają zostać uraczeni tym co najlepsze z tych obydwu gatunków.

Oprócz ciągłej walki o przetrwanie, polegającej na walce z drapieżnikami, własnym głodem oraz surowym środowiskiem gracze biorą udział w niekończącej się wojnie. Na poczatku rozgrywki wybierają frakcję i od tej pory rozpoczyna się regularna walka o kontrolę nad terytorium, czyli w zasadzie o dom. W tym określeniu zawiera się także konieczność obrony bazy własnej frakcji i brania udziału w oblężeniach bazy przeciwnej frakcji.

Do tego dochodzi rozbudodwany crafting, kóry poozwala na skonstruoowanie epickich przedmiotów - o ile będziemy dysponowali odpowiednimi zasobami oraz masa innych systemów, które mają za zadanie uczynić z tej gry coś, czego jeszcze nie było w świecie sieciowych gier.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube