RISK: Global Domination

RISK: Global Domination cover image
5.00 / 5
Głosów:1
Strategiczne2dTuroweDla dzieci
Oficjalna Strona

RISK: Global Domination to cyfrowa wersja znanej i lubianej strategicznej gry planszowej RISK, oryginalnie powstałej w 1957 roku.


Warstwa Fabularna

RISK sam w sobie nie przekazuje żadnej opowieści. Toczy się walka o dominację nad światem i to jest jedyne, czym powinni sobie zaprzątać głowy gracze. Grając, tworzą na nowo historię, więc mogą swobodnie odgrywać role dawnych przywódców wielkich imperiów.

Rozgrywka

Podobnie jak w oryginale, tak i w wersji cyfrowej gra ma do zaoferowania strategiczną zabawę na wirtualnej mapie świata. Gracze podbijają kolejne terytoria, odbierając je z rąk rywali w trybie turowym. Walki są rozstrzygane za pomocą rzutów kośćmi. Gra toczy się do chwili, gdy jeden z graczy podbije wszystkie 42 fragmenty mapy odpowiadające różnym regionom na kuli ziemskiej.

Technikalia

RISK: Global Domination nie jest pierwszą cyfrową edycją klasyka. Ta wersja może się pochwalić jednak bardzo przyjazną oprawą i mnóstwem dodatkowych możliwości i trybów urozmaicających zabawę. W jednej rozgrywce może brac udział maksymalnie sześciu graczy.

Za produkcję odpowiada SMG Studio.


Dodany przez Duch około 3 lata temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube