River City Melee : Battle Royal Special

River City Melee : Battle Royal Special cover image
5.00 / 5
Głosów:1
ZręcznościoweSportoweBijatykiAnime2dBattle royale
Oficjalna Strona

Rivet City Melee : Battle Royal Special to kolejna z serii gier będących kontynuacją legendarnych produkcji Kunio-Kun z czasów pierwszych konsol telewizyjnych. W tej odsłonie podstawą zabawy są rozgrywki na zasadach Battle Royale.


Warstwa Fabularna

Gracze ponownie wcielają się w uczniów rywalizujących szkół średnich, którzy zacięcie walczą o tytuł najlepszych z najlepszych. Tym razem ich spór przybiera poważniejszego obrotu, gdy główną konkurencją staje się po prostu walka.

Rozgrywka

W przeciwieństwie do większości gier z tej serii River City Melee : Battle Royal Special skupia się nie na sportowej rywalizacji z domieszką brutalnych zagrań, ale na czystej walce pomiędzy graczami. Potyczki toczą się w rozmaitej scenerii - od fabryk po stadiony. Każda z map oferuje dodatkowe możliwości i nieco zmodyfikowane zasady. Przykładowo wbicie piłki do siatki przeciwnika na stadionie spowoduje spadek jego punktów życia, jednak nie zabije go zupełnie. Podstawą jest zręczna wymiana ciosów w walce w zwarciu i umiejętne korzystanie ze zdolności specjalnych bohaterów gry.

Ciekawym smaczkiem, charakterystycznym dla serii, jest możliwość korzystania z różnych elementów otoczenia. Gracze mogą okładać się i ciskać w siebie rozmaitymi przedmiotami znalezionymi na polu bitwy.

Technikalia

River City Melee : Battle Royal Special oferuje unikatowy styl dwuwymiarowej grafiki nawiązujący do klasycznych produkcji z tej serii. Oprawa została jednak udoskonalona, a sama gra nabrała większego tempa.

Rozgrywka jest przeznaczona dla maksymalnie czterech graczy.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube