RPG Toram Online

RPG Toram Online cover image
5.00 / 5
Głosów:1
RPGAnimeFantasy3d
Oficjalna Strona

RPG Toram Online to mobilne MMORPG z bezklasowym system rozwoju postaci, dynamiczną walką i grafiką w stylistyce anime.


Warstwa Fabularna

Przygoda graczy w RPG Toram Online zaczyna się setki lat po wielkim katakliźmie, który wstrząsnął posadami świata. Na ziemię zeszli bogowie, którym jednak nie udało się odmienić zaistniałego stanu rzeczy. Narody przestały istnieć, a ci którzy przetrwali, podzielili się na cztery większe społeczności, z których każda rządzi się swoimi własnymi prawami.

Rozgrywka

Rozgrywka pomimo całej swej złożoności jest przyjazna dla użytkownika, nie utrudniając przy tym niepotrzebnie zabawy. Gracze mają mnóstwo możliwości. Sam rozwój postaci nie opiera się o żadne klasy. Każdy z bohaterów może wybrać dowolną broń i rozwijać wybrane przez siebie umiejętności, które pomagają w trakcie bitew. System ekwipunku pozwala na bardzo dużą swobodę, umożliwiając zmianę wyglądu ubrań tak, by dopasować je do gustu właściciela. Poza tym gracze mogą liczyć na mnóstwo opcji społecznościowych, system łapania i hodowli pupilków, rozbudowany housing oraz wiele więcej.

Technikalia

RPG Toram Online oferuje przyjazną, kolorową grafikę w mangowej stylistyce w pełnym 3D, która, jak na grę mobilną, stoi na całkiem dobrym poziomie.


Dodany przez Duch ponad 4 lata temu


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube