S4 League

S4 League cover image
3.54 / 5
Głosów:240
StrzelankiZręcznościoweAnimeSci-fi3d
Oficjalna Strona

S4 League jest to typowy shooter z elementami zręcznościówki.

Gdy wejdziemy do gry, najlepiej przystąpić do tutoriala gdzie nauczymy się podstawowych ruchów i kombosów. Polecam to każdemu początkującemu, ze względu na nagrody jakie czekają nas za przejście samouczka. Teraz możemy przejść do sklepu by kupić podstawowe wyposażenie. Jesteś miłośnikiem walki wręcz to miecz będzie idealnym rozwiązaniem, cenisz sobie walkę z dystansu zdecyduj się na zakup broni maszynowej. Wybieramy lobby, interesujący nas pokój i klikamy "start game".

Gra przenosi nas do różnorodnych aren, na których walczymy lub próbujemy zdobyć "gola" dla własnej drużyny poprzez umieszczenie piłki w miejscu respawnu przeciwnika. Oczywiście na koniec podliczane są punkty drużynowe i indywidualne, za które dostajemy doświadczenie oraz pieniądze. Każdy z graczy rozpoczyna tym samym bohaterem jednak w miarę rozwoju postaci może wybrać jedną z siedmiu dostępnych strategii. Poprzez umiejętny dobór rzeczy i skilli, możemy zostać: strikerem, tankerem, healerem, backerem, invaderem, defenderem i assasinem.

Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Kto grał w Rakiona lub GunZ Online będzie w siódmym niebie. Nie ma tutaj miejsca na nudę, ciągła akcja nie pozwala ani na chwilę odejść od komputera. Polecam.

Dodał: guru

Tu byłem. Duch.


Dodany przez admin ponad 13 lat temu


157 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube