SAS: Zombie Assault 4

SAS: Zombie Assault 4 cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiZręcznościoweHack and SlashSci-fiPost-apo3dHero shooter
Oficjalna Strona

SAS: Zombie Assault 4 to dynamiczna gra akcji, która powinna przypaść do gustu wszystkim fanom klasycznego Crimsonland czy nawet pierwszych części GTA. Szybka, prosta i brutalna rozgrywka w świecie pełnym zombie jest już kolejną odsłoną z serii, nad którą pracuje studio Ninja Kiwi.


Warstwa Fabularna

Akcja gry toczy się w odegłej przyszłości, w której ludzkość frywolnie kolonizując kolejne planety, sprowadziła na siebie po raz kolejny wielkie niebezpieczeństwo. Postęp technologiczny zapewniający błyskawiczny transport międzyplanetarny przyczynił się do rozprzestrzenienia przerażającego wirusa pomiędzy zamieszkałymi przez ludzi koloniami. Tryskające dotąd życiem kosmiczne instalacje w mgnieniu oka zaczęły przmieniać się w siedliska koszmarnych zombie. Zażegnać niebezpieczeństwo mogą jedynie doskonale wyszkoleni żołnierze jednostki S.A.S.

Gracze wcielają się w członków takiego oddziału.

Rozgrywka

Akcja gry obserwowana jest w widoku z góry. Podstawą rozgrywki jest niemal nieprzerwane przebijanie się przez kolejne hordy zainfekowanych, którzy wylewają się z krawędzi ekranu. W przeciwieństwie do chociażby wspomnianego wcześniej Crimsonland w trakcie gry w SAS: Zombie Assault 4 przemieszczamy się po rozległych mapach, dążąc do osiągnięcia określonych celów. Twórcy gry przygotowali kilkanaście odmian naprzykrzających się graczom zombie. Każda z nich dysponuje innymi umiejętnościami i wymaga od graczy innego podejścia, a dodatkowo w trakcie walki może ewoluować, zwiększając tym samym swoje możliwości bojowe.

Gracze mogą wybrać jedną z trzech dostępnych klas/specjalizacji postaci, a w trakcie właściwej rozgrywki dodatkowo rozwijać ją za pomocą drzewka umiejętności. W podobnym, RPG-owym stylu rozwiązano kwestię ekwipunku. Do dyspozycji graczy oddano około 160 rodzajów broni i pancerzy podnoszących statystyki postaci. Przedmioty można także ulepszać, aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki.

W trakcie gry drużynowej wszyscy gracze mogą także decydować o wykorzystaniu broni o większym zasięgu, na przykład nalotów z powietrza.

Technikalia

Prosta, ale trójwymiarowa grafika oraz mroczny, brutalny i krwawy klimat świetnie oddają charakter tej produkcji. 

Gra umożliwia maksymalnie czteroosobowy tryb multiplayer, jednak można ją przejść w całości w pojedynkę.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube