Slightly Heroes

Slightly Heroes cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiSci-fi3dHero shooter
Oficjalna Strona

Slightly Heroes to nietypowa strzelanka, którą można nazwać połączeniem Overwatch oraz Hero Zero. Zabawna fabuła została połączona z intensywną akcją.


Warstwa Fabularna

Slightly Heroes jest grą, która pozwala na wcielenie się we własnego superbohatera. Może nie będzie to Superman jak z obrazka, ale za to całkiem własny. W rzeczywistości taki superbohater wcale nie jest super, nie ma żadnych supermocy, a nawet jego kostium wygląda jak pozszywane elementy garderoby młodszej siostry. Gracze wcielają się w takich właśnie udawanych bohaterów, którzy okładają się bez opamiętania, walcząc o... w sumie to do końca nie wiadomo o co.

Rozgrywka

Rozgrywka Slightly Heroes przypomina klasyczne pierwszoosobowe strzelanki, w których liczy się refleks, celne oko i skuteczna taktyka. Znalazły się tutaj również power-upy, umiejętności bohaterskie oraz cała gama różnych rodzajów broni. Możliwa jest zabawa jedno i wieloosobowa na wielu rozmaitych arenach. Wraz z postępami w rozgrywce, gracze odblokowują kolejne elementy arsenału oraz nowe grywalne postacie.

Technikalia

Slightly Heroes powstało z myślą o zabawie międzyplatformowej oraz wsparciu dla wirtualnej rzeczywistości. Przyjemna, trójwymiarowa grafika świetnie komponuje się z modelami prezentującymi zabawne wynalazki i karykaturalnych bohaterów.

Za tę grę odpowiada niezależne studio Hatrabbit Entertainment.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube