Soul Master

Soul Master cover image
3.18 / 5
Głosów:39
RPGStrategiczneAnimeFantasy3d
Oficjalna Strona

SoulMaster to gra MMO, która łączy w sobie elementy strategiczne i RPG.

W grze są trzy frakcje, z których każda ma dostęp do unikatowych klas postaci. Każda frakcja jak i klasa ma różne jednostki, wyposażenie i umiejętności, np.: harmony ma małą ilość obrony ale nadrabia to sporą siłą ataku.

W Soul Master głównym miejscem jest miasto, gdzie kupujemy wyposażenie i umiejętności. Jest to również punkt wypadowy na misje PvE oraz walki PvP. To jedyne miejsce, w ktorym możemy zaprosić innych graczy do swojej drużyny.

Misje PvE mają trzy tryby: łatwy, średni i trudny. Im większy poziom trudności, tym przeciwnicy są trudniejsi, ale dostajemy więcej doświadczenia i lepsze przedmioty, dlatego warto czasem zaopatrzyć się w mocną drużynę, niż walczyć samemu.

Podczas wykonywania misji, bądź walk PvP głównym i jedynym surowcem są tzw. ziarna dusz. Dostajemy je z kopalni, którą odbijemy z rąk przeciwników - prawdziwych, bądź komputerowych. Na przywołanie jednostki, bądź stworzenie budynku trzeba posiadać odpowiednią ilość ziaren. Misje PvE polegają na pokonaniu wirtualnego herosa i jego armii, bądź na pokonaniu elitarnego bossa. Jednostki, którymi dysponujemy mają specjalną umiejętność zadającą duże obrażenia, niestety im potężniejsza jednostka, tym dłuższy czas odnowy umiejętności.

Podczas walk PvP wybieramy drużynę, do której chcemy dołączyć (najczęściej 5-osobowej), a zabawa polega na zniszczeniu wszystkich graczy drużyny przeciwnej, niedopuszczając do zniszczenia przez nich swojej bazy bazy, dlatego czasem trzeba się zdrowo nabiegać. Tutaj bardzo przydaje się znajomość angielskiego, ponieważ sojusznicy nie zawsze zauważają że nasza baza jest atakowana, a jeżeli ktoś jest w pobliżu może pomóc.

Plusy:

  • Ładna grafika chodź dla niektórych może zbyt cukierkowa.
  • Ciekawy system rozgrywki.

Minusy:

  • Zwycięstwo jest uzależnione od poziomu postaci i posunięcia w misjach (im więcej misji ukończonych, tym więcej rzeczy odblokowanych).

Opis autorstwa: Might Tay

Tu byłem. Duch.


Dodany przez falbor45 prawie 14 lat temu


65 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube