Soul Of The Ultimate Nation (SUN Online)

Soul Of The Ultimate Nation (SUN Online) cover image
3.56 / 5
Głosów:224
RPGAnimeFantasy3d
Oficjalna Strona

Nowa, steampunkowa produkcja firmy Webzen, odpowiadającej za świetne Mu Online. Gra wprowadza nas w brutalny, jednocześnie piękny świat, pełen wszelakiego rodzaju kreatur i potężnych artefaktów. Styl gry nie zniża się do tradycyjnego klik>F1>AutoAtak>Podnoszę loot. Tutaj walka polega na kombinacjach i jest dynamiczna. Naprawdę. SUN to pełnokrwisty Hack'n'Slash. Przejdę teraz do opisów postaci.

Jako nowy gracz zaczynamy od stworzenia postaci. Samo tworzenie naszego własnego herosa jest standardowym procesem, podczas którego zadecydujemy o wzroście bohatera i innych detalach

Do wyboru oddano nam 4 profesje, każda profesja ma niestety możliwą tylko jedną płeć:

Berserker - Barbarzyńca, wojownik - ma dużą ilość HP, posługuje się dwuręcznym mieczem bądź toporem. Jest najlepszy jako tank.

Dragon Knight - Coś w rodzaju połączenia maga i bladera - Posiada w miarę dużą ilość HP i większą niż berserker ilość MP, jego skille opierają się na czarach co daje mu możliwość zadawania sporych obrażeń. Posługuje się dwoma mieczami jednoręcznymi lub włócznią/lancą. Plus - ma umiejętność transformacji, ale nie zepsuję niespodzianki i nie powiem co ona daje ;)

Elementalist - Czarodziejka żywiołów - ma mało HP i dużo MP, na wyższych poziomach, kiedy różnice między postaciami są już znaczące, osiąga największe obrażenia i nieraz jest w stanie jednym combosem wykończyć silniejszego wroga lub, całą grupę takowych.

Valkyrie - Strzelec, coś na styl łowcy - Postać posiadająca sporą ilość HP i średnią MP. Jest jedną ze słabszych przeciowko grupom przeciwników postaci. Posiada broń palną ( tak umieszczoną w grze, że w ogóle nie przeszkadza, a nawet podkreśla steampunkowy klimat.  )

PVP:

W SUN wyróżniamy 2 rodzaje PVP:

Conflict Zone - (zaznaczony na mapie jako czerwona plama) - po wejściu do niego - wolna amerykanka - wszyscy się biją i w ten sposób wbijają PK (Tak, ten sam świetny system Morderców i Bohaterów co w MU)

Battle Zone - Miejsce, które trzeba utworzyć u specjalnego NPC - wybieramy rodzaj Battle Zone ( w tym przypadku PVP ) i zbieramy ludzi, kiedy wszyscy będą gotowi, przenosimy się na wybraną mapę, gdzie jest PVP Enforced czytaj: Wolna amerykanka, lub walka drużynowa.

Tak więc, co jeszcze wam powiedzieć...  Steampunk to połączenie średniowiecznego fantasy z XVI-XVIII wiekiem, w grze można spotkać (na dalszych etapach) potwory na pare itd.

    Grafika utrzymuje wysoki poziom ( Mogłaby konkurować z nowiutkim Aion'em ) a skille są widowiskowe i nie mulą. Właśnie, skoro już o lagach - gra na moim sprzęcie (Pentium 4 - 2.8GHz, 1GB RAM i 256Mb Video Ram ) działa płynnie na ultra wysokich detalach i najwyższej możliwej (1440x900) rozdzielczości.

Niedawno wszedł również europejski serwer "Klippe" stojący niedaleko nas, co również redukuje lagi oraz zapewnia wysoki komfort gry.

Cóż więcej - zapraszam was do gry i życzę dużych obrażeń w kombosach :)

Dodał: RedGuy

Uwaga: Soul of the Ultimate Nation zostało zamknięte w lipcu 2013 roku i gra nie jest już dostępna.


Dodany przez RedGuy ponad 13 lat temu


155 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube