Soul Order Online

Soul Order Online cover image
3.05 / 5
Głosów:19
RPGPrzygodowe
Oficjalna Strona

 Większość elementów użytych w Soul Order Online została zapożyczona z Talisman Online, więc nie obędzie się bez wzajemnych porównań i przykładów. Oprawa graficzna, interfejs użytkownika, a nawet użyta czcionka są identyczne w obu tytułach. Nawet postacie (mimo że brzmią podobnie) spełniają podobną rolę w drużynie (Warrior, Slayer, Mage, Bard oraz Hunter).

 
Rozgrywka jest nieskomplikowana i nad wyraz prosta. Poczyniania graczy ograniczają się do wykonywania zadań typu "przynieś" lub "zabij", a całość ułatwia tzw. Auto-Track, dzięki któremu jedno kliknięcie myszki wystarcza by nasza postać podążyła w wyznaczone miejsce. Maksymalny poziom wyznaczono na 45, więc expienie przebiega bardzo szybko. Po paru tygodniach kilkugodzinnej zabawy powinniśmy osiągnąć taki najwyższy pułap. 
 
O ile questy wykonujemy (zazwyczaj) samodzielnie to na Dungeony musimy zebrać silną i zgraną ekipę. To właśnie ten element dostarcza najwięcej frajdy i wrażeń. Bossy sprawiają nie lada kłopoty, jednak całość nagradzana jest unikatowymi przedmiotami. 
 
Wymagania (podobnie jak w Talisman) są banalnie małe i nawet kilkuletni komputer bez problemu da sobie radę z Soul Order Online. Dodatkowym atutem jest waga klienta oscylująca w okolicach 650MB.
 
Szukasz prostej gry z równie prostymi zasadami? A może preferujesz Quest Grind? Soul Order Online będzie idealnym rozwiązaniem na dłuuugie, jesienne wieczory. 

Dodany przez guru ponad 13 lat temu


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube