Square Heroes

Square Heroes cover image
5.00 / 5
Głosów:1
RPGStrzelankiZręcznościowePlatformoweSci-fi2dHero shooter
Oficjalna Strona

Square Heroes to wyczekiwana przez wielu graczy imprezowa strzelanka, która zawiera w sobie elementy RPG oraz hero shooterów. Dynamiczna akcja połączona z rozwojem postaci i swobodną personalizacją w zabawnej stylistyce - tak można określić tę grę jednym zdaniem.


Warstwa Fabularna

Uczestnicy zabawy przybierają role genetycznie zaprojektowanych maszyn do zabijania, których pierwotnym celem była ochrona ludzkości przed bliżej nieokreślonym zagrożeniem. Po wypełnieniu misji takie osobniki pozbawione konkretnego celu biorą udział w brutalnych walkach w ramach kosmicznego turnieju.

Rozgrywka

Square Heroes skrywa pod maską prostoty pokłady dynamicznej i wywołującej uśmiech akcji. Obserwując rozgrywkę z boku, gracze poruszają swoim postaciami za pomocą bardzo prostego systemu poruszania. Nieskomplikowana na pozór gra kryje w sobie jednak system rozwoju postaci przez zdobywanie doświadczenia, a także możliwość modyfikacji uzbrojenia. Kolejne poziomy odblokowują dostęp do nowych rodzajów broni, które można także wykupić za monety zdobywane z pokonanych wrogów. Postać może być wyposażona jedynie w kilka rodzajów broni i gadżetów, gracze muszą więc zaplanować swój rozwój i dobrać najodpowiedniejsze dla siebie narzędzia mordu.

Karykaturalni, kwadratowi bohaterowie mogą ścierać się na turniejowej arenie w jednym z wielu dostępnych trybów, pośród których znalazły się klasyki takie jak deathmatch, ale także koooperacyjny survival, a nawet tzw. Gnome Hunt.

Technikalia

Square Heroes to gra, która umożliwia wielosobową rozgrywkę sieciową, ale także zabawę lokalną dla maksymalnie czterech osób. Prócz tego oferuje wspólną, międzyplatformową zabawę dla posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol PlayStation.

Styl graficzny jest prosty, kreskówkowy i zabawny. Przypomina stylistykę serii Worms.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube