Stand Out: VR Battle Royale

Stand Out: VR Battle Royale cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiZręcznościowe3dBattle royale
Oficjalna Strona

Stand Out: VR Battle Royale to sieciowa gra akcji, która oferuje wysoką dynamikę rozgrywki w środowisku wirtualnej rzeczywistości.


Rozgrywka

Stand Out: VR Battle Royale oferuje wysoką dynamikę rozgrywki na klasycznych zasadach battle royale. Na początku każdego meczu gracze wyskakują z pędzącego nad rozległą wyspą samolutu, by wylądować w wybranym przez siebie miejscu przy użyciu spadochronu. Po wylądowaniu zbieramy rozrzuconą w różnych punktach mapy broń i eliminujemy pozostałych graczy. Zwycięzcą zostaje osoba, która jako jedyna pozostanie przy życiu.

W grze pominięto mechaniki craftingu i fortyfikacji. Dzięki temu rozgrywki są szybsze i obfitują w akcję. Podczas gry możemy korzystać z kilku dostępnych w grze pojazdów, co dodatkowo nadaje rozgrywce większej dynamiki. Obszar, na którym toczymy boje, stopniowo zmniejsza się, wymuszając na uczestnikach zabawy konieczność konfrontacji. Mapa ma początkowo wielkość około 400 hektarów.

Technikalia

Stylistyka gry jest realistyczna, jednak sama grafika nie ma najwyższej jakości. Gra powstała z myślą o użytkownikach gogli HTC Vive, Oculus Rift oraz Windows Mixed Reality.

We wspólnej rozgrywce może brać udział maksymalnie 30 graczy. Każda bitwa może trwać maksymalnie 10 minut.


Dodany przez Duch ponad 4 lata temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube