Stone Rage

Stone Rage cover image
Brak ocen
ZręcznościoweSurvivalSymulatorySandbox3d
Oficjalna Strona

Stone Rage to nietypowy, sieciowy survival, który śmiało można nazwać symulatorem prehistorycznego życia.

W tej grze znajdziemy elementy zaczerpnięte wprost z dzieł naukowych archeologów i paleontologów. W przeciwieństwie do chociażby ARK: Survival Evolved fakty historyczne nie zostały wymieszane z fantastycznonaukowymi motywami.

Stone Rage pozwala na wcielenie się w przedstawiciela jednego z wielu gatunków, które według naukowców zamieszkiwały ziemię w zamierzchłych czasach. Mowa tu nie tylko o różnych gatunkach ludzi, ale także i zwierząt. Dokładnie tak. W tej grze możemy wcielić się w potężnego mamuta, tygrysa szablozębnego, niedźwiedzia itd. Naukowcy usilnie twierdzą, że dinozaury wyginęły na długo przed pojawieniem się na planecie pierwszego człowieka, tak też jest i w Stone Rage - to nie jest gra o dinozaurach, ale o czasach pierwszych ludzi, epoce plejstocenu.

Na 64 km2 otwartego świata gracze niezależnie od wybranej przez siebie rasy będą musieli skupić się głównie na walce o przetrwanie i utrzymanie ciała w odpowiedniej kondycji przez unikanie wygłodzenia, wyziębienia, przemęczenia itd. 

Rozbudowany system gatheringu, craftingu i budowania pozwala na stworzenie prymitywnych budowli, narzędzi oraz broni, które w każdym wypadku mają oddawać charakter epoki i realizm z tym związany. Gracze mają możliwość łączenia się w stada/plemiona.

Stone Rage pozwala nie tylko na rozgrywkę sieciową, ale również na samotną przygodę w całkowicie odciętym od sieci środowisku.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube