Struggle For Survival

Struggle For Survival cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiZręcznościowePost-apo3dBattle royale
Oficjalna Strona

Struggle For Survival zabiera graczy do świata opanowanego przez śmiertelnego wirusa zmieniającego ludzi w zombie. Ci, którzy ocaleli, muszą wywalczyć sobie miejsce w bezpiecznym rejonie. Ta walka odbywa się na zasadach, które my, gracze, znamy jako battle royale.


Warstwa Fabularna

Prowadzone w tajemnicy badania nad śmiertelnie groźną bronią genetyczną prędzej czy później musiały wyjść na jaw. Utrzymywane z kieszeni podatników tajne laboratoria stały się obiektem zainteresowania terorystów, którym udało się wykraść coś, co na zawsze odmieniło oblicze świata.

Przerażający wirus zdolny do zmiany ludzi w zombie został rozprzestrzeniony w różnych częściach planety, prowadząc do globalnej epidemii. Stale kurczące się zasoby oraz przestrzeń życiowa postawiły ludzkość pod ścianą. Rządzy postanowili przeprowadzić segregację wśród zdrowych ludzi, która miałaby wyłonić tych najodporniejszych, najsilniejszych i najbardziej zaradnych. Ci, którzy pomyślnie przejdą krwawą próbę, dostaną dożywotnie prawo do mieszkania w obrębie terytoriów wolnych od choroby.

Rozgrywka

Zabawa w Struggle For Survival może odbywać się w tybie dla pojedynczego gracza, a także w tym, który nas interesuje najbardziej, czyli multiplayer. Rozgrywka wieloosobowa opiera się na zasadach battle royale na terenie obszernej mapy wypełnionej ruinami ludzkiej cywilizacji oraz wygłodniałymi zombie. W opuszczonych budynkach gracze mogą odnaleźć porzuconą broń, która została odwzorowana na podstawie rzeczywistych modeli. Korzystając z takiego arsenału zawodnicy muszą wyeliminować pozostałych graczy, jednocześnie nie dając się pogryźć jednemu z zarażonych.

Sama walka i system sterowania postacią odbywa się klasycznie dla FPS-ów. Gracze obserwują rozgrywkę w widoku pierwszoosobowym, a skuteczność w boju zależy od precyzyjnego celowania i umiejętnego wykorzystywania terenu.

Technikalia

Gra Struggle For Survival została zaprojektowa z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości. Trójwymiarowa grafika prezentuje realistyczną stylistykę, co świetnie potęguje postapokaliptyczny klimat.

W jednym meczu wspólnie bawić się może maksymalnie 20 graczy.

Za tę produkcję odpowiada niezależne studio Neuron.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube