Super Animal Royale

Super Animal Royale cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiZręcznościowe2dDla dzieciBattle royale
Oficjalna Strona

Super Animal Royale to sieciowa gra akcji z gatunku battle royale, która wyróżnia się kolorowym, kreskówkowym stylem graficznym, dynamiczną rozgrywką koncentrującą się na walce oraz humorystycznym podejściem do tematu. Bohaterami gry są słodziutkie, a zarazem bezlitosne zwierzątka walczące o dominację na malowniczej wyspie.


Warstwa Fabularna

Super Animal Royale przenosi graczy do świata, w którym zwierzęta są wyjątkowo inteligentne, ale i brutalne. Ich unikatowe umiejętności nie są dziełem przypadku, a inżynierii genetycznej, za sprawą której zwierzaki ciągle ewoluują. Akcja gry toczy się na oddalonej od cywilizowanego świata wyspie, gdzie trwa zacięta walka o najwyższą pozycję na szczycie łańcucha pokarmowego.

Uczestnicy zabawy przybierają role przedstawicieli lokalnej fauny, by dołączyć do bezlitosnej walki o dominację na malowniczej wyspie.

Rozgrywka

Super Animal Royale przedstawia ciekawą perspektywę rozgrywki dla gatunku battle royale. Sednem zabawy są same starcia z innymi graczami bez konieczności żmudnego pozyskiwania surowców, craftingu czy rozbudowy fortyfikacji.

Gracze przystępują do gry z wybranym przez siebie zwierzaczkiem. Każda rozgrywka rozpoczyna się od skoku na spadochronie z "pokładu" gigantycznej kaczki przelatującej nad wyspą. Po wylądowaniu, oglądając akcję w widoku z góry, mogą skupić się wyłącznie na sukcesywnym eliminowaniu rywali tak, by na polu walki został tylko jeden, ostatni zawodnik, który zostaje ogłoszony zwycięzcą.

Twórcy gry przygotowali spory wachlarz dostępnych rodzajów broni, pośród której znalazły się nie tylko dzioby, kły i pazury, ale także broń palna, broń biała, a nawet materiały wybuchowe. Każdy z graczy może dowolnie personalizować swoją postać, dobierając preferowane uzbrojenie, wygląd, a nawet pośmiertną animację i nagrobek. Podobnie jak w niemal legendarnych już Wormsach, miejsce zgonu każdego zawodnika zostaje oznaczone jego nagrobkiem, ale także w stylu klasycznym dla gier battle royale, każdy z pokonanych graczy upuszcza cały zestaw przedmiotów.

W grze znalazła się także ciekawa mechanika mgły wojny, dzięki której rozgrywka nabiera bardziej taktycznego wymiaru. Dodatkowo w miejscach porośniętych wysoką trawą można znaleźć cenne, ukryte przedmioty.

Technikalia

Pod względem wizualnym Super Animal Royale nie przypomina Wyspy doktora Moreau, pomimo zbliżonego klimatu fabularnego. Gra jest kolorowa, wesoła, a rysunkowy, dwuwymiarowy styl graficzny nadaje jej wyjątkowego, kreskówkowego klimatu. Zwierzaki przedstawione jako wyjątkowo zabójcze, w rzeczywistości wyglądają słodko i całkiem niegroźnie. Pomimo tego, że gra koncentruje się na walce, nie ozdobiono jej tryskającą krwią i rozczłonkowanymi ciałami, dzięki czemu można ją śmiało polecić nawet młodszym graczom.

Za produkcję odpowiada niezależne studio Pixile.

W każdym meczu może brać udział maksymalnie 64 graczy.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube