Survival Instinct: Battle Royale

Survival Instinct: Battle Royale cover image
4.00 / 5
Głosów:1
Strzelanki3dBattle royale
Oficjalna Strona

Survival Instinct: Battle Royale to realistyczna strzelanka na zasadach battle royale, która została wydana na urządzenia mobilne. Trójwymiarowa, realistyczna grafika to znak rozpoznawczy tej gry.


Warstwa Fabularna

Akcja toczy się w czas bliskich współczesności. To właściwie jedyna informacja o warstwie fabularnej tej produkcji. Zabawa skupia się na sieciowych bitwach, podczas których nie ma czasu na zastanawianie się nad powodami kierującymi poszczególnymi postaciami.

Rozgrywka

Survival Instinct: Battle Royale oferuje niemal klasyczną rozgrywkę zgodną z zasadami battle royale, czyli inaczej last man standing. Zawodnicy zostają zrzuceni w wybranych miejscach rozległej wyspy, gdzie bezbronni i pozbawieni większysz szans na przeżycie rozpoczynają morderczą walkę o przetrwanie. Rywalizując z innymi garczami, pozyskują kolejne zasoby, zdobywają coraz lepszy sprzęt i pozbywają się przeciwników. Mapa systematycznie kurczy się zmuszając uczestników zabawy do konfrontacji. Zabawa kończy się w chwili, w której na polu bitwy pozostanie tylko jeden zawodnik.

Gra umożliwia korzystanie z zestawu gotowych postaci. Różnice pomiędzy nimi są jednak wyłącznie kosmetyczne.

Technikalia

Dobrej jakości grafika odwzorowuje świat i postacie z zachowaniem wysokiego poziomu realizmu.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube