SYNTHETIK: Arena

SYNTHETIK: Arena cover image
Brak ocen
StrzelankiZręcznościoweSci-fi2dHero shooter
Oficjalna Strona

SYNTHETIC: Arena to dynamiczna strzelanka z grafiką w stylu retro i z widokiem z góry. Niezwykle wartka akcja i sieciowa, rywalizacyjna rozgrywka są tym, co zachęca do tego tytułu nie tylko fanów gatunku.


Warstwa Fabularna

Fabuła zabiera graczy do alternatywnej rzeczywistości w roku 1985 roku. Światowym liderem w dzidziedzinie robotyki jest służba Al z Kaida Corporation. Ta korporacja utworzyła niepowstrzymany Legion Maszyn i za cel obrała zniszczenie ludzkości. Gracz wciela się w ludzką świadomość zapomnianego typu androida, która przebudza się w samym sercu Kaida Corp.

Rozgrywka

Gra rozpoczyna się od wyboru jednej z ośmiu klas postaci. Początkowo dostępne są jedynie dwie, jednak wraz z postępami gracza, zyskuje on dostęp do kolejnych. Każda z nich ma unikalne umiejętności i własną specjalizację. Właściwa rozgrywka polega na rozgrywaniu sieciowych potyczek na instancjowanych mapach. Podczas każdego takiego meczu gracze muszą odpierać kolejne fale wrogów próbujących zniszczyć kluczowe instalacje.

Walka jest zręcznościowa i opiera się na klasycznym sterowaniu twin-stick shooterów. Nie jest jednak tak łatwo, jak mogłoby się wydawać, ponieważ rozbudowane mechaniki prowadzenia postaci i tempo rozgrywki zmuszają do korzystania z umiejętności specjalnych, używania różnych rodzajów broni, częstego przeładowywania, pozyskiwania zasobów, wzmocnień, ulepszania umiejetności i broni. Za zdobywane za pokonywanie wrogów punkty można kupować także nowe rodzaje broni i przydatne wzmocnienia.

Technikalia

SYNTHETIK: Arena w rzeczywistości jest samodzielnym, kooperacyjnym dodatkiem do gry SYNTHETIK: Legion Rising, pozwalającym na sieciową rozgrywkę. Oryginał skupia się na zabawie jednoosobowej.

Za produkcję dopowiada studio Flow Fire Games.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube