Tank Royale

Tank Royale cover image
3.00 / 5
Głosów:2
StrzelankiSci-fi3dBattle royale
Oficjalna Strona

Tank Royale jest kolejnym powrotem do przeszłości w świecie gier. Tym razem padło na legendarne Tanki oraz Bombermana, czyli tytuły znane jeszcze z ery pierwszych konsol telewizyjnych, które w prezentowanej postaci przyjmują postać rywalizacyjnej gry akcji na zasadach Battle Royale.


Warstwa Fabularna

Tank Royale to rywalizacyjna gra, w której liczy się akcja, a nie fabuła. Gra czerpie zarówno z oryginalnej gry Tank, jak i z Bombermana, więc pojawia się w niej mnóśtwo elementów nawiązujących do II Wojny Światowej, ale także tych bardziej futurystycznych, związanych z klimatem sci-fi.

Rozgrywka

Tank Royale oferuje kilka zabawnych trybów rozgrywki. Podstawowy tryb dla pojedynczego gracza opiera się na zasadach Battle Royale. Gracze łączą się z siecią, by rywalizować z innymi na obszernej, trójwymiarowej mapie, którą może opuścić zwycięsko tylko jeden z nich. Każdy z zawodników kieruje swoim własnym czołgiem. Rozgrywka toczy się w tempie tradycyjnym dla klasycznych Tanków, czyli całkiem spokojnie. Wystrzelone pociski poruszają się z niewiele większą prędkością niż kontrolowane przez graczy pojazdy. Dodatkowe atrakcje występują się jednak na tyle często, że na ekranie ciągle coś się dzieje, a do tego jest zabawnie.

Na mapach oprócz przeszkód terenowych znajdują się rozmaite pułapki oraz znajdźki/wzmacniacze, które bardzo mocno wpływają na przebieg meczu. Gracze obserwując akcję w widoku izometrycznym, przemieszczają się po mapie i pozbywają się kolejnych rywali. W przerwach pomiędzy potyczkami można zakupić kolejne czołgi lub zmodyfikować te już posiadane.

Technikalia

Gra ukazuje kolorową i sympatyczną stylistykę trójwymiarowej grafiki, która bardzo dobrze oddaje ducha dawnych hitów z NES-a. Za produkcję odpowiada BSS Company.

W jednym meczu może brać udział maksymalnie 10 osób.


Dodany przez Duch ponad 3 lata temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube