Tempest

Tempest cover image
3.00 / 5
Głosów:2
RPGZręcznościoweFantasy3d
Oficjalna Strona

Tempest to aRPG w pirackich klimatach, który pozwala na sieciową zabawę ze znajomymi.

Jest to w pełni trójwymiarowy tytuł, który pozwala na toczenie epickich bitew morskich w zręcznościowych stylu. Przez cały czas rozgrywki akcję obserwujemy z perspektywy okrętu, a nie pojedynczej postaci, jak to ma często miejsce w podobnych produkcjach. Ogromna mapa świata pozwala na tysiące rozmaitych przygód, jednak są one opcjonale.

W trakcie rozgrywki załoga statku awansuje na kolejne poziomy doświadczenia. Nie tylko załoga awansuje, także kapitan, czyli gracz. Do tego dochodzi paleta możliwości związanych z personalizacją okrętu - od koloru żagli, aż po wybór odpowiednich dział.

Oprócz spotkań ze statkami kupieckimi musimy stawić czoła także innym piratom, z którymi walka może okazać się wyjątkowo ciężka. Możemy także zmierzyć się z gigantycznymi, legendarnymi bestiami, takimi jak Kraken czy Leviathan. Morze jest pełne niebezpieczeństw. 

W trakcie rozgrywki pojawiają się także inne elementy fantasy. Gracze mogą wykorzystywać magiczne kryształy, które chronią okręty przed kulami wrogów, meteoryty czy gigantyczne ośmiornice i inne tego typu smaczki.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube