The Burned Ground

The Burned Ground cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiZręcznościoweSymulatory3dBattle royale
Oficjalna Strona

The Burned Ground to trójwymiarowa gra akcji, w której gracze siadają za kierownicami własnych śmiercionośnych pojazdów i ścierają się w walkach na śmierć i życie zgodnie z zasadami Battle Royale.


Warstwa Fabularna

W nieokreslonym bliżej czasie i miejscu, najbogatsi ludzie świata odnaleźli w końcu optymalny sposób na zabicie własnej nudy. Z miłości do adrenaliny, hazardu i nieszczęścia innych osób narodziła się nowa forma zabawy przeznaczonej wyłącznie dla najgroźniejszych najemników naszego globu. Wytypowane przez bogaczy ważne persony podziemia otrzymują zaproszenie na tajemniczą wyspę. Już na miejscu wręczane są im kluczyki do zmodyfikowanych i uzbrojonych pojazdów, którymi będą się posługiwali podczas tych nietypowych igrzysk.

Zasady są proste - zwyciężaj albo giń!

Rozgrywka

Klasycznie dla gatunku Battle Royale zabawa w The Burned Ground opiera się o arenowe, wieloosobowe potyczki. Areną jest rozległa, niezamieszkała wyspa. Gra toczy się tradycyjnie do momentu, gdy na polu bitwy pozostanie tylko jeden żywy zawodnik. Tutaj jednak podobieństwa to innych przedstawicieli gatunku się kończą.

Podczas walki gracze korzystają ze zmodyfikowanych, opancerzonych i uzbrojonych pojazdów z silnikami spalinowymi, które prezentują się niczym bryki z postapokaliptycznego Mad Maxa czy Rage od Bethesdy. Najcenniejszym zasobem w grze jest amunicja. Jej brak może oznaczać koniec naszej zabawy, a sposobem na jej zdobycie jest wyeliminowanie innego gracza - zdobywamy ją z wraków pojazdów pokonanych wrogów. Na mapie poukrywane sa także apteczki pierwszej pomocy, które mogą okazać się wybawieniem w podbramkowej sytuacji.

Oprócz klasycznego Battle Royale dostępne są rozmaite tryby, w tym Deathmatch, Capture the Flag i inne.

Technikalia

The Burned Ground wyróżnia się dopracowaną grafiką i specyficznym klimatem ocierającym się o coś pomiędzy Wreckfest, a Crossout. Podstawowy tryb zabawy jest przeznaczony maksymalnie dla 20 graczy, jednak dostępne są tryby dla nawet 100 zawodników.

Za tę produkcję odpowiada studio DMD-SOFT.


Dodany przez Duch prawie 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube