The Hunter

The Hunter cover image
3.27 / 5
Głosów:45
StrzelankiZręcznościoweSymulatory3d
Oficjalna Strona

 The Hunter to dość nietypowa gra, w której zamiast polować na innych graczy,  polujemy na jelenie, sarny, indyki i kojoty (Te trzy ostatnie tylko po zakupieniu za prawdziwe pieniądze licencje).

Dostajemy na początku czapkę, kurtkę, spodnie, rękawiczki buty i strzelbę (243. Winchester) + luneta, amunicja, lornetka, wabik dźwiękowy na jelenie, aparat cyfrowy (do fotografowania ładnych widoków i zdobyczy) i grę do HunterMate. Ów HunterMate to bardzo przydatne urządzonko, ponieważ po dźwięku zwierzęcia, na które można polować, rozpoznaje i pokazuje na minimapce w tym urządzeniu lokalizację tego dźwięku. Np. jak zestrzelisz jelenia, ale on ucieknie ranny, to jak jeleń zostawi krawe ślady, po zauważeniu ich, identyfikujesz przez HunterMate'a i na mapie pokazany jest w kierunek, w którym pobiegł zwierzak.

Grafika jest bardzo dobra. Na jelenia, na sarnę, na indyka i na kojota są inne rodzaje broni. Po zestrzeleniu indyka z np. Winchestera zamiast łuku,  po wejściu do internetowego profilu dostajemy wiadomość o nieetycznym zabójstwie. Etyczne zabójstwo to zabicie zwierzaka z danej broni.

Podsumowując The Hunter to specyficzna forma rozgrywki ze wspaniałymi widokami, dopracowaną grafiką i świetną społecznością ludzi kochających łowiectwo.

Tu byłem. Duch.


Dodany przez Ezio102 ponad 14 lat temu


26 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube