The Isle

The Isle cover image
3.00 / 5
Głosów:1
SurvivalSymulatorySandboxSci-fi3d
Oficjalna Strona

The Isle to sandboksowe MMO z otwartym światem, w którym gracze przybierają role prehistorycznych gadów. Ta produkcja jest czymś, co można nazwać ARK-ą, w której stajemy po drugiej stronie barykady.


Warstwa Fabularna

Podobnie jak w popularnej grze ARK: Survival Evolved, tak i w The Isle, życie dinozaurów jest efektem ludzkiej pomyłki, a w zasadzie nieodpowiedzialnej zabawy w Boga. Tajemnicza bezludna wyspa stała się siedliskiem prehistorycznych gadów w wyniku eksperymentu, który w pewnym momencie wymknął się spod kontroli. Podczas rozgrywki gracze są prowadzeni przez nieliniową narrację, co pozwola na odkrycie sekretów tytułowej wyspy.

Rozgrywka

W grze dostępne są różne tryby rozgrywki. Podstawową formą zabawy jest survivalowa rywalizacja (i współpraca) graczy w otwartym świecie, gdzie mogą się wcielić w przedstawicieli jednej z trzech frakcji ludzi. W tym trybie poszczególne grupy walczą o przetrwanie i realizację konkretnych celów. Klasycznie muszą dbać o potrzeby swoich bohaterów, a także mieć się na baczności przed dzikimi mieszkańcami wyspy.

Możliwe jest także wcielenie się w jednego z dinozaurów. W tej postaci gra nabiera zupełnie innego tempa, zmuszając użytkowników do podążania za pierwotnymi instynktami. Przetrwanie zależy przede wszystkim od sprytu graczy i sprawnego wykorzystania środowiska na swoją przewagę. Żeby zapewnić trwałość swojego rodu, konieczne jest także zakładanie gniazd oraz przyłączanie się do stad.

Technikalia

The Isle to niezależny, ale solidny i dopracowany produkt o wyjątkowo szczegółowej, trójwymiarowej grafice i świetnej oprawie dźwiękowej.

W jednej rozgrywce może brać udział maksymalnie 100 graczy.


Dodany przez Duch ponad 3 lata temu


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube