The Last Player

The Last Player cover image
Brak ocen
StrzelankiZręcznościowe3dBattle royale
Oficjalna Strona

The Last Player to sieciowa, arenowa strzelanka PvP na zasadach battle royale, która powstała z myślą o środowisku wirtualnej rzeczywistości.


Warstwa Fabularna

Fabuła The Last Player została osadzona w czasach bliskich teraźniejszości. Gracze korzystają z broni i przedmiotów znanych z prawdziwego świata. Szczegóły opowieści o rozgrywanym konflikcie są jednak szczątkowe i zakryte przed graczami.

Rozgrywka

Gra pracuje w środowisku VR i już od pierwszej chwili daje zawodnikom odczuć na własnej skórze adrenalinę związaną ze skokiem ze spadochronem z pokładu lecącego samolotu. Po bezpiecznym lądowaniu zaczyna się prawdziwa walka o przetrwanie. Każdy z graczy jest początkowo wyposażony jedynie w nóż, lecz jeżeli chce pozostać przy życiu, musi sukcesywnie zdobywać coraz lepszy ekwipunek, znajdując go lub odbierając pokonanym przeciwnikom. Zarówno pierwszy, jak i drugi sposób, mogą stanowić nie lada wyzwanie. Podniesie leżącego na ziemi karabinu czy pistoletu wymaga od graczy fizycznego shcylenia się i "chwycenia dłonią". Podobnie wygląda kwestia ulepszania broni - montowania dodatkowych akcesoriów, np. lunet, jak i sama walka.

Gra tradycyjnie dla gatunku toczy się do chwili, gdy na polu bitwy pozostanie jedynie jeden z uczestników zabawy, który zostaje ogłoszony zwycięzcą meczu. Stale kurcząca się mapa wymusza konfrontację prędzej czy później.

Technikalia

The Last Player prezentuje niezwykle realistyczne podejście do tematu odgrywania postaci pod każdym względem. Modele bohaterów prowadzonych przez graczy i tekstury otoczenia bardzo dobrze odtwarzają współczesny świat, podobnie dźwięki, a rozgrywka wymaga wykonywania rozmaitych czynności fizycznie. W jednym meczu może brać udział maksymalnie 30 graczy.

Ta produkcja wyfrunęła spod skrzydeł Skyline Games.


Dodany przez Duch około 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube