The Plague

The Plague cover image
5.00 / 5
Głosów:1
ZręcznościoweFantasy3dBattle royaleHero shooter
Oficjalna Strona

The Plague to sieciowy FPS osadzony w surowym, średniowiecznym klimacie dodatkowo przyozdobionym plagą krwiożerczych zombie. Gra oferuje rozmaite tryby rozgrywki skupione zarówno wokół kooperacji, jak i rywalizacji graczy.


Warstwa Fabularna

Wszystko zaczęło się w niepamiętnych czasach, setki lat temu, gdy królewska ziemia została podzielona pomiędzy dwiema rywalizującymi frakcjami. Obydwie strony konfliktu wierzyły w to, że to właśnie im należy się władza nad całym królestwem. Niezliczone bitwy i całe oceany przelanej krwi stały się doskonałą pożywką dla różnego rodzaju chorób. Nikt nie wie, kiedy dokładnie rozpoczęła się tytułowa plaga, ale podobno na początku było łagodnie - pojedyncze przypadki zainfekowanych w niewielkich wsiach wydawały się nie stanowić większego zagrożenia w tym brutalnym świecie. Wtedy zaraza raptownie ogarnęła całe królestwo.

Zwaśnione frakcje zawarły sojusz, aby teraz ramię w ramię stawić czoła prawdziwemu zagrożeniu, jednak prawdziwa nienawiść nigdy nie przygasa...

Każde z dostępnych map i trybów opowiada własną, odrębną historię.

Rozgrywka

Rozbudowana rozgrywka w zależności od wybranego trybu ma do zaoferowania rozmaite możliwości na osiągnięcie zwycięstwa. Gracze obserwują poczynania swoich postaci w widoku pierwszoosobowym, a w trakcie walki polegają głównie na własnej zręczności. Dynamiczny system zabawy wymusza na graczach współpracę, gdyż każda z dostępnych w grze klas wyróżnia się unikalnymi zdolnościami uzupełniającymi cechy pozostałych.

Niezależnie od trybu gra zasadniczo polega na odpieraniu hord zarażonych, ścieraniu się z członkami drużyny przeciwnej i ostatecznym osiągnięciu wygranej przez pozostanie na polu bitwy w jednym kawałku w stylu znanym jako drużynowe battle royale.

Oprócz własnych umiejętności i oręża bohaterowie mogą korzystać z machin oblężniczych, a także systemu craftingu, który umożliwia tworzenie przedmiotów, rozkładnie pułapek, ognisk, budowanie ambitniejszych projektów, a także naprawę uszkodzonych budowli.

Technikalia

The Plague kusi dojrzałych graczy realistyczną trójwymiarową grafiką oraz surowym, brutalnym klimatem. W jednym starciu może brać udział maksymalnie 16 graczy.

Za ten projekt odpowiada studio Frosty Elk.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube